Program divadla



duben 2020 tisk
9.4.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Činohra
Federico García Lorca

Dům Bernardy Alby

Dohlédni dna ženské duše

představení zrušeno, vstupné vracíme od 14. 4.

10.4.
Pátek
sk. -
19:00
Náš tip
Rodinné divadlo
vstupenky
Muzikál
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy

Muzikál

představení zrušeno, vstupné vracíme od 14. 4.

11.4.
Sobota
sk. -
19:00

Muzikál
Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu

Když dva jsou jako jeden

Pozor!!! Představení zrušeno!!! Vstupné vracíme v pokladně MDO do 28.2.2020.

11.4.
Sobota
sk. -
19:00
Činohra
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno

Nepodceňujme sílu rodného listu

představení zrušeno, vstupné vracíme od 14. 4.

12.4.
Neděle
sk. NO
14:30
Činohra
William Shakespeare

Kupec benátský

Kdo si půjčí, musí splácet

představení zrušeno, vstupné vracíme od 14. 4.

13.4.
Pondělí
sk. -
19:00
Muzikál
Terrence McNally, David Yazbek

Donaha!

Co chcete víc...

představení zrušeno, vstupné vracíme od 14. 4.

14.4.
Úterý
sk. -
19:00
Činohra
Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin

Čekám tě. Přijď!
16.4.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Činohra
Paul Pörtner

Splašené nůžky

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
17.4.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Balet
Gabriela Vermelho

Krvavá svatba

Surrealistické taneční divadlo podle F. G. Lorcy
18.4.
Sobota
sk. X
19:00
Balet
Gabriela Vermelho

Krvavá svatba

Surrealistické taneční divadlo podle F. G. Lorcy
19.4.
Neděle
sk. RPP
10:00
Pohádka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin

Sněhurka

Těšínské divadlo Český Těšín
19.4.
Neděle
sk. OPP
14:00
Pohádka
Jerzy Rakowiecki, Jerzy Wittlin

Sněhurka

Těšínské divadlo Český Těšín
20.4.
Pondělí
sk. A
19:00
Balet
Gabriela Vermelho

Krvavá svatba

Surrealistické taneční divadlo podle F. G. Lorcy
20.4.
Pondělí
sk. -
19:00
Činohra
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle na Šantovce

21.4.
Úterý
sk. B
19:00
Opereta
Robert Planquette

Cornevillské zvonky

Krásná francouzská opereta
22.4.
Středa
sk. C
19:00
Opera
Georges Bizet

Lovci perel

Exotická opera
23.4.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Činohra
Neil LaBute

Tlustý prase

Když láska váží víc, než dokážeš unést
24.4.
Pátek
sk. V
19:00
Opera
Georges Bizet

Lovci perel

Exotická opera
25.4.
Sobota
sk. ZO
16:00
Činohra
István Örkény

Kočičí hra

Žijeme jedna pro druhou
26.4.
Neděle
sk. YO
16:00
Opereta
Jára Beneš

Na tý louce zelený

Česká lidová opereta
28.4.
Úterý
sk. L
19:00
Opereta
Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche

Neodolatelná opereta
29.4.
Středa
sk. -
19:00
Činohra
Jakub Nvota, Michaela Doleželová

Robin Hood

Klobouk s peřím, luk a kamizola, ale myslivec to není
srpen 2020 tisk
27.8.
Čtvrtek
sk. -
20:00
Muzikál
Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu

Když dva jsou jako jeden

OPEN AIR amfiteátr Velká Bystřice.


Hrací plán je platný ke dni 9.4.2020 a může se změnit. Program zveřejněný na této stránce má platnost nadřazenou tištěným plánům.