Dnes a zítra
23.5 (čt) sk. - 14:00

Šepoty a výkřiky - film

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

23.5 (čt) sk. - 16:00

Persony

Divadlo Na zábradlí Praha

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

23.5 (čt) sk. - 19:00

Così fan tutte

Komická opera ve dvou dějstvích

DIVADELNÍ FLORA

23.5 (čt) sk. - 20:00

Soukromé rozhovory

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

23.5 (čt) sk. - 22:00

WWW koncert

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

24.5 (pá) sk. - 14:00

Podzimní sonáta

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

24.5 (pá) sk. - 16:30

Soukromé rozhovory

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

24.5 (pá) sk. - 19:00

Nebezpečné známosti

»  Derniéra

Je to silnější než já

DIVADELNÍ FLORA

24.5 (pá) sk. - 22:45

Šepoty a výkřiky

Fritz Cavallo München

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

Naše tipy
23.5 (čt) sk. - 19:00

Così fan tutte

Komická opera ve dvou dějstvích

DIVADELNÍ FLORA

Program divadla



květen 2019 tisk alternace
23.5.
Čtvrtek
sk. -
14:00

Šepoty a výkřiky - film    /    Divadelní Flora


DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

23.5.
Čtvrtek
sk. -
16:00

Vyprodáno
Ingmar Bergman – Jan Mikulášek

Persony     /    Divadelní Flora

Divadlo Na zábradlí Praha

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

23.5.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Náš tip
vstupenky
Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích

DIVADELNÍ FLORA

23.5.
Čtvrtek
sk. -
20:00

Vyprodáno
I. Bergman – L. Trmíková – J. Nebeský

Soukromé rozhovory     /    Divadelní Flora

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

23.5.
Čtvrtek
sk. -
22:00

WWW koncert    /    Divadelní Flora


DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

24.5.
Pátek
sk. -
14:00

Podzimní sonáta    /    Divadelní Flora


DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

24.5.
Pátek
sk. -
16:30

Vyprodáno
I. Bergman – L. Trmíková – J. Nebeský

Soukromé rozhovory     /    Divadelní Flora

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

24.5.
Pátek
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Choderlos de Laclos

Nebezpečné známosti    /    Činohra

Je to silnější než já

DIVADELNÍ FLORA

24.5.
Pátek
sk. -
22:45
R. Bersch – J. Motzet – F. Pätzold – J. Zezula

Šepoty a výkřiky     /    Divadelní Flora

Fritz Cavallo München

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

25.5.
Sobota
sk. -
11:30

Scény z manželského života    /    Divadelní Flora


DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

25.5.
Sobota
sk. -
16:30
I. Bergman – L. Trmíková – J. Nebeský

Soukromé rozhovory     /    Divadelní Flora

Divadelní spolek Jedl

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

25.5.
Sobota
sk. -
19:30
R. Bersch – U. Demling – N. Mitra – M. Riedel – J. Zezula

Donald Trump: The Art of the Deal     /    Divadelní Flora


DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

26.5.
Neděle
sk. -
14:00

Hledání Ingmara Bergmana     /    Divadelní Flora


DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

26.5.
Neděle
sk. -
19:00

Vyprodáno
Günter Grass

Plechový bubínek    /    Divadelní Flora

Berliner Ensemble

DIVADELNÍ FLORA - prodej vstupenek od 15. 4. 2019 od 9:00 hod.

28.5.
Úterý
sk. L
19:00
Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora
28.5.
Úterý
sk. -
19:00

Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Pozor!!! Představení přesunuto na 20.6.2019 19:00 hod., zakoupené vstupenky platí na náhradní termín, případně vracíme vstupné v pokladně MDO do 30.4.2019.

29.5.
Středa
sk. C
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!
30.5.
Čtvrtek
sk. -
19:00

Vyprodáno
István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

30.5.
Čtvrtek
sk. -
19:00

Ceny města Olomouce    /    Hosté

31.5.
Pátek
sk. V
19:00

Balet Gala     /    Balet

Galavečer
červen 2019 tisk alternace
1.6.
Sobota
sk. ZO
16:00
Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!
2.6.
Neděle
sk. RPP
10:00

Princezna ze mlejna    /    Pohádka

Divadlo Pegas Praha
2.6.
Neděle
sk. OPP
14:00

Princezna ze mlejna    /    Pohádka

Divadlo Pegas Praha
3.6.
Pondělí
sk. K
19:00
Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte    /    Opera

Komická opera ve dvou dějstvích
4.6.
Úterý
sk. -
19:00
Rodinné divadlo
vstupenky
Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Eduard Krečmar, Zdeněk Podskalský, Zdeněk Podskalský ml.

Noc na Karlštejně    /    Muzikál

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií
6.6.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora
7.6.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet
8.6.
Sobota
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Wolfgang Amadeus Mozart

Kouzelná flétna    /    Opera

Opera ve dvou dějstvích
9.6.
Neděle
sk. NO
14:30
Petr Markov, Jindřich Brabec

Zvonokosy    /    Muzikál

Muzikál
10.6.
Pondělí
sk. A
19:00
Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora
10.6.
Pondělí
sk. -
19:00
István Örkény

Kočičí hra    /    Činohra

Žijeme jedna pro druhou

Hrajeme v Divadle hudby Olomouc, vstupenky můžete zakoupit v pokladně MDO, DHO, také rezervovat a zakoupit on-line.

11.6.
Úterý
sk. L
19:00
William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet
12.6.
Středa
sk. C
19:00
Ludwig Minkus

Bajadéra    /    Balet

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora
13.6.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Janka Ryšánek Schmiedtová, Michaela Doleželová

Vzpoura nevěst    /    Činohra

Láska je láska, ale řízek je řízek!
14.6.
Pátek
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Franz Lehár

Země úsměvů    /    Opereta

Romantická opereta ve třech dějstvích
16.6.
Neděle
sk. YO
16:00
Ludwig Minkus

Don Quijote    /    Balet

Jeden z nejslavnějších klasických baletů
17.6.
Pondělí
sk. K
19:00
Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!
18.6.
Úterý
sk. B
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Leoš Janáček

Její pastorkyňa    /    Opera

Opera ve třech dějstvích
19.6.
Středa
sk. ST
19:00
Jan Vrba

Boží mlýny    /    Činohra

Drama s písněmi Jarka Nohavici
20.6.
Čtvrtek
sk. -
19:00

Vyprodáno
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne    /    Činohra

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Pozor!!! Představení přesunuto z 28.5.2019 na 20.6.2019 19:00 hod., zakoupené vstupenky platí na náhradní termín, případně vracíme vstupné v pokladně MDO do 30.4.2019.

20.6.
Čtvrtek
sk. -
19:00

Koncert pro dobrou věc    /    Koncert


V rámci koncertu bude probíhat sbírka pro Hospic na Svatém Kopečku

21.6.
Pátek
sk. V
19:00
Jean-Claude Grumberg

Krejčovský salon    /    Činohra

Život nelze ušít na míru
22.6.
Sobota
sk. X
19:00
William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet
23.6.
Neděle
sk. -
16:00
23.6.
Neděle
sk. -
19:00
Paul Pörtner

Splašené nůžky    /    Činohra

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
25.6.
Úterý
sk. L
19:00
Alexandr Sergejevič Puškin

Evžen Oněgin     /    Činohra

Čekám tě. Přijď!
27.6.
Čtvrtek
sk. D
19:00
William Shakespeare

Kupec benátský    /    Činohra

Kdo si půjčí, musí splácet
srpen 2019 tisk
25.8.
Neděle
sk. -
16:00

Hrací plán je platný ke dni 23.5.2019 a může se změnit. Program zveřejněný na této stránce má platnost nadřazenou tištěným plánům.