Dnes a zítra
11.6 (ne) sk. ZO 16:00

Giselle

O lásce na první pohled

Pozor!!! Změna hracího dne pro sk. ZO - hrajeme v neděli


Naše tipy
15.6 (čt) sk. - 19:30

Balet Gala

»  ARTER -50 %

Open-air festival MDL, Smetanovy sady

17.6 (so) sk. - 10:00

Miniopery

»  ARTER -50 %

Open-air festival MDL, Smetanovy sady

18.6 (ne) sk. - 19:30

Splašené nůžky

»  ARTER -50 %

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

Open-air festival MDL, Smetanovy sady

19.6 (po) sk. - 19:30

Mamzelle Nitouche

»  ARTER -50 %

Neodolatelná opereta

Open-air festival MDL, Smetanovy sady, DERNIÉRA

20.6 (út) sk. - 19:30

Dokonalá svatba

»  ARTER -50 %

Tohle bude ještě náročný...

Open-air festival MDL, Smetanovy sady

22.6 (čt) sk. - 19:00

Divadelní kvíz

Open-air festival MDL, Smetanovy sady

23.6 (pá) sk. - 19:30

Stand up Děláme to ve třech

»  ARTER -50 %

Open-air festival MDL, Smetanovy sady

24.6 (so) sk. - 10:00

Miniopery

»  ARTER -50 %

Open-air festival MDL, Smetanovy sady

24.6 (so) sk. - 19:30

Jméno

»  Derniéra

Nepodceňujme sílu rodného listu

Open-air festival MDL, Smetanovy sady ARTER -50%

25.6 (ne) sk. - 19:30

Splašené nůžky

»  ARTER -50 %

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!

Open-air festival MDL, Smetanovy sady

26.6 (po) sk. - 19:30

Sluha dvou pánů

»  ARTER -50 %

Skoro bleší cirkus

Open-air festival MDL, Smetanovy sady

27.6 (út) sk. - 19:30

Sluha dvou pánů

»  ARTER -50 %

Skoro bleší cirkus

Open-air festival MDL, Smetanovy sady

28.6 (st) sk. - 19:30

Noc na Karlštejně

»  ARTER -50 %

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií

Open-air festival MDL, Smetanovy sady

Aktuality

1 2 3 4 5 6 ... 166 další »
Upozornění pro návštěvníky premiérového představení Sherlock Holmes: Vraždy vousatých žen
Upozorňujeme návštěvníky premiérového představení Sherlock Holmes: Vraždy vousatých žen pořádaného v pátek 9. 6. 2023 Moravským divadlem Olomouc, že před a během představení budou pořizovány obrazové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Moravské divadlo Olomouc nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
9.6.2023
David Drábek se po 20 letech od zániku Studia Hořící žirafy vrací na místo činu. Do pátrání po vrahovi vousatých žen povolává Sherlocka Holmese a olomouckou činohru
David Drábek se po 20 letech od zániku Studia Hořící žirafy vrací na místo činu. Do pátrání po vrahovi vousatých žen povolává Sherlocka Holmese a olomouckou činohru Poslední premiéra sezony přinese zapeklitý případ hodný pouze světaznalého detektiva, nezaměnitelný anglický humor a jeden velký návrat. Dramatik, dramaturg a režisér David Drábek se po 20 letech od zániku Studia Hořící žirafy vrací do Moravského divadla, aby s činohrou nazkoušel svou hru Sherlock Holmes: Vraždy vousatých žen, jejíž premiéra se uskuteční 9. června v 19 hodin.
Změna představení 6. června 2023
Z důvodu velkého počtu onemocnění v souboru baletu dochází v úterý 6. června ke změně titulu. Místo opery Modrovousův hrad budeme hrát operetu Noc v Benátkách. ABO skupina zůstává zachována, Modrovousův hrad uvidí v příští sezoně. Zakoupené vstupenky je možné vrátit v pokladně divadla do 15. června. Děkujeme za pochopení.
2.6.2023
Tracyho tygr – koncert s písněmi Emila Viklického – vzdá hold slavnému olomouckému rodáku a slavnostně ukončí divadelní sezonu
Tracyho tygr – koncert s písněmi Emila Viklického – vzdá hold slavnému olomouckému rodáku a slavnostně ukončí divadelní sezonu K příležitosti oslavy 75. narozenin olomouckého rodáka, jazzového klavíristy a hudebního skladatele Emila Viklického uspořádá ve čtvrtek 29. června soubor opery a operety Moravského divadla ve světové premiéře slavnostní koncert Tracyho tygr s Viklického autorskými písněmi. V hlavních rolích vystoupí Natálie Tichánková a Jiří Daniel.
Upozornění pro návštěvníky premiérového představení Titus
Upozorňujeme návštěvníky premiérového představení Titus pořádaného v pátek 19. 5. 2023 a v sobotu 20. 5. 2023 Moravským divadlem Olomouc, že před a během představení budou pořizovány obrazové záznamy za účelem prezentace organizátora akce. Moravské divadlo Olomouc nenese odpovědnost za záznamy pořízené a zveřejněné jinými subjekty.
19.5.2023
Zrušení představení Ivan Hrozný
Vážení diváci, z důvodu dlouhodobé nemoci v souboru baletu dochází ke zrušení červnových baletních představení Ivan Hrozný bez náhrady. Jedná se o sobotu 3. 6. a pondělí 26. 6. Divákům, kteří zakoupili vstupenky online, bude vstupné vráceno automaticky na účet, ze kterého byly placeny. Diváci, kteří vstupenky zakoupili v pokladně divadla, mohou vstupenky vrátit do 31. 5. Za vzniklé nepříjemnosti se omlouváme.
12.5.2023
Olomoucký Titus zkoumá vnímání klasického díla v současnosti i představy o dávné historii. Režijní tandem Veroniky Kos Loulové a Jiřího Havelky pracuje s diváckým očekáváním.
Moravské divadlo Olomouc uvede další premiéru této sezony. Titus Wolfganga Amadea Mozarta je po operách Rusalka a Modrouvousův hrad již třetí operní premiérou, kterou olomoucký soubor opery a operety pod vedením Veroniky Kos Loulové v této sezoně představí. Šéfka souboru je podepsána pod Titovou režií společně s hercem a režisérem Jiřím Havelkou, se kterým pro tuto příležitost utvořila tandem. Premiéra se uskuteční v pátek 19. května v 19:00 hodin.
V nedožitých sto letech navždy odešla Jitka Krupová Bartůňková
V nedožitých sto letech navždy odešla Jitka Krupová Bartůňková Se zármutkem jsme přijali zprávu, že 25. dubna v nedožitých sto letech navždy odešla Jitka Krupová Bartůňková, dlouholetá sólistka opery a operety Moravského divadla Olomouc. Za své více než čtyřicetileté angažmá v našem divadle ztvárnila mnoho rolí. Diváci ji mohli vidět například v operách Její pastorkyňa nebo Příhody lišky Bystroušky, v operetě Fatinitza, ale také v muzikálech My fair lady nebo Loď komediantů. Čest její památce
2.5.2023
Giovanni Rotolo se v květnu exkluzivně představi jako Dorian Gray
Giovanni Rotolo se v květnu exkluzivně představi jako Dorian Gray Vážené divačky, vážení diváci, na květnových reprízách baletní inscenace Obraz Doriana Graye přivítáme vzácného hosta. V titulní roli pro vás 6. a 8. května exkluzivně vystoupí první sólista baletu Národního divadla v Praze Giovanni Rotolo.
29.4.2023
V květnu za láskou do divadla. Akce 1+1 vstupenka zdarma na vybrané tituly.
V květnu za láskou do divadla. Akce 1+1 vstupenka zdarma na vybrané tituly. Milí diváci, přijďte s námi prožít májový lásky čas. Připravili jsme pro vás speciální akci 1+1 zdarma na vybrané tituly, ve kterých se to láskou a milostnými vzplanutími jenom hemží. Tak neváhejte a vezměte své milované do divadla. Upozorňujeme, že akci lze uplatnit pouze na pokladně a vztahuje se na tyto tituly: 1. 5. DOKONALÁ SVATBA, 2. 5. ROK NA VSI, 4. 5. MANON LESCAUT, 5. 5. NOC V BENÁTKÁCH, 6. 5. OBRAZ DORIANA GRAYE
21.4.2023