Dnes a zítra
4.2 (so) sk. ZO 16:00

Nabucco

Leť, myšlenko, na křídlech zlatých...

5.2 (ne) sk. RPP 10:00

Pohádky o strašidlech, kohoutech a duze

Divadlo Polárka Brno

Výtvarné dílny ve foyer

5.2 (ne) sk. OPP 14:00

Pohádky o strašidlech, kohoutech a duze

Divadlo Polárka Brno

Výtvarné dílny ve foyer

Naše tipy
5.2 (ne) sk. RPP 10:00

Pohádky o strašidlech, kohoutech a duze

Divadlo Polárka Brno

Výtvarné dílny ve foyer

5.2 (ne) sk. OPP 14:00

Pohádky o strašidlech, kohoutech a duze

Divadlo Polárka Brno

Výtvarné dílny ve foyer

14.2 (út) sk. B 19:00

Hraběnka

Doba se změnila, ona ne

18.2 (so) sk. X 19:00

Modrovousův hrad

»  ARTER -50 %

Tance z Galanty/Sbory pro mužské hlasy

English friendly

Program divadla



únor 2023 tisk alternace
5.2.
Neděle
sk. RPP
10:00
Náš tip
vstupenky
Pohádka

Pohádky o strašidlech, kohoutech a duze

Divadlo Polárka Brno

Výtvarné dílny ve foyer

5.2.
Neděle
sk. OPP
14:00
Náš tip
vstupenky
Pohádka

Pohádky o strašidlech, kohoutech a duze

Divadlo Polárka Brno

Výtvarné dílny ve foyer

5.2.
Neděle
sk. -
19:00
8.2.
Středa
sk. -
12:45
8.2.
Středa
sk. -
19:00

Vyprodáno
Činohra
Olivier Nakache, Éric Toledano

Nedotknutelní

Česká divadelní premiéra
10.2.
Pátek
sk. -
11:45
10.2.
Pátek
sk. V
19:00
Balet
Gabriela Vermelho

Krvavá svatba

Surrealistické taneční divadlo podle F. G. Lorcy
11.2.
Sobota
sk. -
15:00
11.2.
Sobota
sk. -
19:00
ARTER -50 %
Vyprodáno
Činohra
Jan Vrba

Boží mlýny

Drama s písněmi Jarka Nohavici

Dramaturgický úvod od 18:15. Po skončení představení proběhne křest CD Boží mlýny za přítomnosti Jarka Nohavici.

13.2.
Pondělí
sk. K
19:00
Činohra
Gur Koren

Fantastické divadlo

14.2.
Úterý
sk. B
19:00
Náš tip
vstupenky
Činohra
Jiří Hubač

Hraběnka

Doba se změnila, ona ne
15.2.
Středa
sk. -
15:00
ARTER -50 %
vstupenky
Hosté

Žonglérský workshop

15.2.
Středa
sk. -
19:00
ARTER -50 %
vstupenky
Činohra
Vítězslav Nezval

Manon Lescaut


SENIOŘI -30%

17.2.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Opera
Béla Bartók, Béla Balázs, Zoltán Kodály

Modrovousův hrad

Tance z Galanty/Sbory pro mužské hlasy

English friendly

18.2.
Sobota
sk. -
10:00
Jaroslav Uhlíř, Zdeněk Svěrák

Miniopery

18.2.
Sobota
sk. X
19:00
Náš tip
ARTER -50 %
vstupenky
Opera
Béla Bartók, Béla Balázs, Zoltán Kodály

Modrovousův hrad

Tance z Galanty/Sbory pro mužské hlasy

English friendly

19.2.
Neděle
sk. NO
14:30
Činohra
Robin Hawdon

Dokonalá svatba

Tohle bude ještě náročný...
20.2.
Pondělí
sk. A
19:00
English friendly
vstupenky
Opera
Béla Bartók, Béla Balázs, Zoltán Kodály

Modrovousův hrad

Tance z Galanty/Sbory pro mužské hlasy

Dramaturgický úvod od 18:15 + beseda po představení na jevišti

21.2.
Úterý
sk. L
19:00
Derniéra
vstupenky
Opereta
Robert Planquette

Cornevillské zvonky

Krásná francouzská opereta
23.2.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Činohra
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Královny

Kde je humor, je i naděje

Hrajeme v Divadle na Šantovce

23.2.
Čtvrtek
sk. E
19:00
English friendly
vstupenky
Opera
Antonín Dvořák, Jaroslav Kvapil

Rusalka


Dramaturgický úvod od 18:15 hod.

24.2.
Pátek
sk. -
19:00
Rodinné divadlo
vstupenky
Balet
Ludwig Minkus

Bajadéra

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora
26.2.
Neděle
sk. YO
16:00
Opera
Ludwig van Beethoven

Fidelio

Opera o síle lásky a boje za osvobození
27.2.
Pondělí
sk. -
19:00
Činohra
Dale Wasserman

Přelet nad kukaččím hnízdem


Dramaturgický úvod od 18:15 hod.

28.2.
Úterý
sk. -
19:00
Činohra
Paul Pörtner

Splašené nůžky

Jak vy rozhodnete, tak my budeme hrát!
březen 2023 tisk alternace
1.3.
Středa
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Činohra
Nikolaj Vasiljevič Gogol

Revizor

Žalovat nebudu, ale hlásit se to musí!
2.3.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Činohra
Joe DiPietro

Dokud nás lež nerozdělí

Maminka má vždycky pravdu. Nebo snad ne?
3.3.
Pátek
sk. V
19:00
Opera
Wolfgang Amadeus Mozart

Únos ze serailu

Exotický příběh, kde láska nezná hranice
4.3.
Sobota
sk. X
19:00
5.3.
Neděle
sk. -
13:00
5.3.
Neděle
sk. -
19:00
Muzikál
Karel Svoboda, Jiří Štaidl, Eduard Krečmar, Zdeněk Podskalský, Zdeněk Podskalský ml.

Noc na Karlštejně

Romantická komedie plná známých a oblíbených melodií

Beseda po představení na jevišti

7.3.
Úterý
sk. L
19:00
8.3.
Středa
sk. -
19:00
Činohra
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce

8.3.
Středa
sk. C
19:00
Derniéra
vstupenky
Opera
Ludwig van Beethoven

Fidelio

Opera o síle lásky a boje za osvobození

Pozor!!! Změna představení, vstupné za vstupenky zakoupené na pův. př. Krvavá svatba vracíme do 10. 2.

9.3.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Činohra
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno

Nepodceňujme sílu rodného listu

Hrajeme v Divadle na Šantovce

11.3.
Sobota
sk. -
10:00
Jaroslav Uhlíř, Zdeněk Svěrák

Miniopery

11.3.
Sobota
sk. -
19:00
Balet
Jacques Brel, Vladimír Vysockij, Karel Kryl

Sólo pro tři

Brel - Vysockij - Kryl
12.3.
Neděle
sk. NO
14:30
Opera
Giuseppe Verdi

Nabucco

Leť, myšlenko, na křídlech zlatých...

Dramaturgický úvod od 13:45 hod.

13.3.
Pondělí
sk. K
19:00
ARTER -50 %
vstupenky
Opera
Béla Bartók, Béla Balázs, Zoltán Kodály

Modrovousův hrad

Tance z Galanty/Sbory pro mužské hlasy

Dramaturgický úvod od 18:15 hod. + beseda po představení na jevišti

14.3.
Úterý
sk. B
19:00
Balet
Gabriela Vermelho

Krvavá svatba

Surrealistické taneční divadlo podle F. G. Lorcy
15.3.
Středa
sk. -
19:00
Muzikál
Michael Stewart, Jerry Herman

Hello, Dolly!

17.3.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Činohra
Wolfgang Kohlhaase, Rita Zimmerová

Ryba ve čtyřech

19.3.
Neděle
sk. RPP
10:00
Pohádka
Astrid Lindgrenová

Ronja, dcera loupežníka

Divadlo loutek Ostrava

Výtvarné dílny ve foyer

19.3.
Neděle
sk. OPP
14:00
Pohádka
Astrid Lindgrenová

Ronja, dcera loupežníka

Divadlo loutek Ostrava

Výtvarné dílny ve foyer

20.3.
Pondělí
sk. A
19:00
Činohra
Alois & Vilém Mrštíkovi

Rok na vsi

Aby světlo bylo, musí být i tma
21.3.
Úterý
sk. L
19:00
Činohra
Gur Koren

Fantastické divadlo

22.3.
Středa
sk. -
19:00
Činohra
Wolfgang Kohlhaase, Rita Zimmerová

Ryba ve čtyřech

23.3.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Opera
Antonín Dvořák, Jaroslav Kvapil

Rusalka


Dramaturgický úvod od 18:15 hod.

24.3.
Pátek
sk. V
19:00
Činohra
Robin Hawdon

Dokonalá svatba

Tohle bude ještě náročný...
25.3.
Sobota
sk. ZO
16:00
Činohra
Vladimír Körner

Zánik samoty Berhof

Daleko od konce, daleko od začátku

Dramaturgický úvod od 18:15 hod. + beseda po představení na jevišti

26.3.
Neděle
sk. YO
16:00
Rodinné divadlo
vstupenky
Opereta
Johann Strauss ml.

Noc v Benátkách

Každá kočka potmě černá
27.3.
Pondělí
sk. -
19:00
ARTER -50 %
vstupenky
Muzikál
Vratislav Blažek, Vlastimil Hála, Jiří Bažant, Jiří Malásek

Starci na chmelu

Když dva jsou jako jeden

DERNIÉRA

28.3.
Úterý
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Opera
Wolfgang Amadeus Mozart

Così fan tutte

Komická opera ve dvou dějstvích

DERNIÉRA, ARTER -50%

31.3.
Pátek
sk. -
19:00
Činohra
Carlo Goldoni

Sluha dvou pánů

Skoro bleší cirkus
duben 2023 tisk
1.4.
Sobota
sk. -
19:00
Premiéra
vstupenky
Činohra
Ferdinand von Schirach

Teror


Hrajeme v Divadle na Šantovce

2.4.
Neděle
sk. NO
14:30
Opereta
František Ferdinand Šamberk, Karel Hašler

Podskalák

Známá lidová opereta
3.4.
Pondělí
sk. K
19:00
Činohra
Vladimír Körner

Zánik samoty Berhof

Daleko od konce, daleko od začátku
4.4.
Úterý
sk. -
19:00
Muzikál
Michael Stewart, Jerry Herman

Hello, Dolly!

6.4.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Senioři -30%
vstupenky
Činohra
Neil LaBute

Tlustý prase

Když láska váží víc, než dokážeš unést

ARTER -50%

7.4.
Pátek
sk. V
19:00
Činohra
Alois & Vilém Mrštíkovi

Rok na vsi

Aby světlo bylo, musí být i tma

Dramaturgický úvod od 18:15 hod.

8.4.
Sobota
sk. -
19:00
Činohra
Jan Vrba

Boží mlýny

Drama s písněmi Jarka Nohavici
9.4.
Neděle
sk. -
19:00
Rodinné divadlo
vstupenky
Opereta
Florimond Hervé

Mamzelle Nitouche

Neodolatelná opereta
11.4.
Úterý
sk. L
19:00
Činohra
Vítězslav Nezval

Manon Lescaut

12.4.
Středa
sk. -
19:00
Činohra
Ferdinand von Schirach

Teror


Hrajeme v Divadle na Šantovce

13.4.
Čtvrtek
sk. D
19:00
Činohra
Wolfgang Kohlhaase, Rita Zimmerová

Ryba ve čtyřech

14.4.
Pátek
sk. P
19:00
Premiéra
vstupenky
Balet
Maurice Ravel, Massimo Margaria, Rodion Ščedrin, B.S.O. Almodovar, Estrella Moriente

Bolero & Carmen/Carmen

15.4.
Sobota
sk. X
19:00
Balet
Maurice Ravel, Massimo Margaria, Rodion Ščedrin, B.S.O. Almodovar, Estrella Moriente

Bolero & Carmen/Carmen

16.4.
Neděle
sk. RPP
10:00
Pohádka
Dana Bartůňková

Sněhová královna v Ledovém království

Metropolitní divadlo Praha

Výtvarné dílny ve foyer

16.4.
Neděle
sk. OPP
14:00
Pohádka
Dana Bartůňková

Sněhová královna v Ledovém království

Metropolitní divadlo Praha

Výtvarné dílny ve foyer

17.4.
Pondělí
sk. -
19:00
Činohra
Roman Vencl & Michaela Doleželová

Když se zhasne

Mrazivá komedie, která knockoutuje vaše bránice…

Hrajeme v Divadle na Šantovce

17.4.
Pondělí
sk. A
19:00
ARTER -50 %
vstupenky
Opera
Antonín Dvořák, Jaroslav Kvapil

Rusalka


Dramaturgický úvod od 18:15 hod.

18.4.
Úterý
sk. B
19:00
Činohra
Olivier Nakache, Éric Toledano

Nedotknutelní

Česká divadelní premiéra
20.4.
Čtvrtek
sk. -
15:00
20.4.
Čtvrtek
sk. E
19:00
ARTER -50 %
vstupenky
Balet
Maurice Ravel, Massimo Margaria, Rodion Ščedrin, B.S.O. Almodovar, Estrella Moriente

Bolero & Carmen/Carmen

20.4.
Čtvrtek
sk. -
19:00
Derniéra
vstupenky
Činohra
Matthieu Delaporte, Alexandre de la Patelliére

Jméno

Nepodceňujme sílu rodného listu

Hrajeme v Divadle na Šantovce

22.4.
Sobota
sk. -
15:00
22.4.
Sobota
sk. -
19:00
Muzikál
Terrence McNally, David Yazbek

Donaha!

Co chcete víc...
23.4.
Neděle
sk. -
19:00
Muzikál
Terrence McNally, David Yazbek

Donaha!

Co chcete víc...
24.4.
Pondělí
sk. K
19:00
Balet
Maurice Ravel, Massimo Margaria, Rodion Ščedrin, B.S.O. Almodovar, Estrella Moriente

Bolero & Carmen/Carmen

26.4.
Středa
sk. C
19:00
Činohra
Alois & Vilém Mrštíkovi

Rok na vsi

Aby světlo bylo, musí být i tma
29.4.
Sobota
sk. X
19:00
ARTER -50 %
vstupenky
Činohra
Wolfgang Kohlhaase, Rita Zimmerová

Ryba ve čtyřech

30.4.
Neděle
sk. YO
16:00
Senioři -30%
vstupenky
Opera
Giuseppe Verdi

Nabucco

Leť, myšlenko, na křídlech zlatých...

Hrací plán je platný ke dni 4.2.2023 a může se změnit. Program zveřejněný na této stránce má platnost nadřazenou tištěným plánům.