Dnes a zítra
30.9 (so) sk. - 16:00

Boží mlýny

»  Senioři -30%

Drama s písněmi Jarka Nohavici

Moravské divadelní hody -20%

1.10 (ne) sk. - 19:00

Nabucco

»  Senioři -30%

Leť, myšlenko, na křídlech zlatých...

Naše tipy
1.10 (ne) sk. - 19:00

Nabucco

»  Senioři -30%

Leť, myšlenko, na křídlech zlatých...

3.10 (út) sk. B 19:00

Titus

Dramaturgický úvod od 18:15 hod.

7.10 (so) sk. - 19:00

Bajadéra

Orientální klenot o nešťastné lásce chrámové tanečnice Nikie a vojevůdce Solora

Vstupenky

Obchodní podmínky

Zakoupením vstupenky nebo předplatného divák přistupuje na následující obchodní podmínky:Obchodní podmínky MDO_platné od 27_03_2023


zobrazit
PokladnaBěžná otevírací doba:

po, st  9:00 - 18:00
út, čt, pá  12:00 - 18:00


Doprodej vstupenek probíhá vždy jednu hodinu před začátkem představení.


Horní nám. 22, Olomouc
tel. 585 500 500
pokladna@mdol.czzobrazit
Platba

Vstupenky lze uhradit v pokladně divadla:

 •     hotově (v CZK),
 •     platební kartou (Visa, EuroCard, MasterCard, Maestro, Flexi Pass CARD)
 •     šekovými poukázkami (Sodexo, Up Unišek, Edenred).zobrazit
Vstupenky on-line

Vstupenky lze rezervovat prostřednictvím internetu kliknutím na ikonku u vybraného termínu představení v sekci Program. 

zobrazit
Kontakty
 • Objednávky vstupenek:

      tel. 585 500 500, pokladna@mdol.cz

 • Předplatné:

      tel. 585 500 501, abo@mdol.cz

 • Představení pro školy:

      tel. 585 500 220, skoly@mdol.cz

zobrazit
Ceny vstupného a slevy

V závislosti na atraktivitě sedadla se ceny plného vstupného pohybují od 140 do 370 Kč (u premiér do 390 Kč). Vstupné u pohádek (pro veřejnost) je v rozmezí od 70 Kč do 170 Kč.

 • Pro studenty a děti poskytujeme na veškerá vlastní představení po předložení průkazu studenta SŠ nebo VŠ do 26 let věku slevu 20-30 % (v závislosti na konkrétní inscenaci). Nabídka se nevztahuje na premiéry, školní, hostující či uzavřená představení a na představení v rámci pronájmů divadla nebo festivalů.

 • Studenti uměnovědních oborů Univerzity Palackého po předložení průkazu, z nějž je tato skutečnost zřejmá, mají 30 minut před začátkem reprízy inscenace z produkce Moravského divadla Olomouc nárok zakoupit v doprodeji 1 vstupenku za 50 Kč.

 • Množstevní bonus poskytujeme při odebrání každých 35 ks vstupenek - zákazník má v takovém případě nárok na další 2 vstupenky á 20 Kč.
 • Držitelé průkazu ZTP a ZTP/P mají po jeho předložení možnost čerpat slevu 50 %.

 • Průvodce držitele průkazu ZTP/P má nárok na vstup zdarma.

 • Členové Klubu mladého diváka Arter získávají po předložení členské karty slevu 50 % na vybraná představení. Kartu si mohou zařídit osoby do 26 let a platí i v jiných institucích. Cena je 200 Kč na rok.


Další slevy můžete najít jen o pár řádků níže mezi Slevovými programy.
Tyto informace se nemusí vztahovat ke všem představením na scéně Moravského divadla Olomouc, prioritně se týkají vlastní produkce divadla.

zobrazit
Dárkové šeky


Darujte Vašim blízkým skvělý dárek – kulturní zážitek.


Moravské divadlo Olomouc nabízí Dárkové šeky, které lze zakoupit již nyní on-line na webu Moravského divadla a také v pokladně divadla po jejím znovuotevření. Jedná se o poukaz, který lze uplatnit na nákup vstupenek na představení Moravského divadla. Hodnotu Dárkového šeku můžete zvolit sami, a to v rozmezí od 1 do 9999 korun. Dárkové šeky lze uplatnit v pokladně divadla nebo on-line na webu Moravského divadla - při platbě jednoduše zadáte kód šeku. Doba platnosti šeku je jeden rok od data zakoupení.


Dárkové šeky můžete zakoupit ZDE

V případě nižší hodnoty šeku, než je cena vstupenek, je třeba doplatit cenový rozdíl. V případě vyšší hodnoty šeku, než je cena vstupenek, lze zůstatkovou hodnotu šeku použít při dalším nákupu vstupenek. Je ovšem nutné respektovat dobu platnosti šeku.


Šek nelze uplatnit na pronájmy, je nevratný a není směnitelný za hotovost. Nenechávejte, prosím, možnost výměny šeku za vstupenky na poslední chvíli před vypršením platnosti šeku. Divadlo negarantuje dostatek volných míst na představení v závěru roku.


zobrazit
Slevové programy

V Moravském divadle Olomouc můžete uplatnit také některých z našich vlastních slevových programů či z projektů jiných společností. Není-li uvedeno jinak, lze tyto slevy čerpat výhradně na vstupenky k představením z produkce Moravského divadla Olomouc a nevztahují se na premiéry, hostující či uzavřená představení, na představení v rámci pronájmu divadla a na představení pořádaná ve spolupráci s jinými divadly. (II. premiéra je pro účely slev považována za běžnou reprízu.)

 • Držitelé Olomouc Region Card mají vstupenky zdarma - od 3. cenového pásma, bez předchozí rezervace. Sleva se nevztahuje na premiéry, hostující soubory a pronájmy, školní a uzavřená představení.
 • V rámci akce Rodinné divadlo zaplatí každé dítě do 15 let v doprovodu dospělého za vstupenku jen 20 Kč. Akci zveřejňujeme textovým dodatkem u vybraného představení v našich tiskovinách a v sekci Program.
 • Minimálně jednou měsíčně nabízíme slevu 30 % také pro seniory od 65 let věku. Uvádíme textovým dodatkem u vybraného představení v našich tiskovinách a v sekci Program.
 • Držitelé karty s logem Sphere Card nebo karty zahrnuté do projektu Rodinné pasy mají nárok na slevu ve výši 10 % z ceny vstupenky. Po předložení jedné karty získáte slevu na max. 2 vstupenky.

 • Držitelům zlaté nebo stříbrné karty společnosti ATLANT TAXI nabízíme slevu 20% při zakoupení max. 2 vstupenek. Sleva se nevztahuje na premiéry, hostující soubory a pronájmy, školní a uzavřená představení. Slevu lze uplatnit po předložení zlaté nebo stříbrné karty.

 • Držitelé průkazu Klubu příznivců Moravského divadla mají nárok na slevu 10 % při zakoupení max. 1 vstupenky.


Tyto informace se nemusí vztahovat ke všem představením na scéně Moravského divadla Olomouc, prioritně se týkají vlastní produkce divadla.

zobrazit
Předplatné

Nejjednodušší způsob, jak si nenechat ujít žádnou inscenaci jediného divadla s činohrou, operou i baletem v Olomouckém kraji. Zároveň výrazně ušetříte - předplatitelům totiž nabízíme tyto slevy:

 • 12 % na cyklus premiér
 • 26 % pro dospělé na všechny cykly mimo premiérového
 • 55 % pro seniory (vybrané cykly)
 • 40 - 55 % pro studenty a děti


Více informací získáte v sekci Předplatné.

zobrazit
Další informace

K dispozici je bezbariérový vstup i WC pro tělesně postižené osoby - budeme rádi, pokud nás o zájmu využít tuto možnost informujete předem, stačí i telefonicky (tel. 585 500 500).

Osoby s částečným omezením sluchu mají možnost využít zařízení indukční smyčky. Speciální sluchátka vám na vyžádání zapůjčí inspektorka hlediště u levého vchodu do hlediště (v přízemí).

zobrazit
Plán hlediště
Kapacita hlediště
od 1. 9. 2019 kapacita sálu 384 míst (+36 míst na galerii)
Cenové kategorie
    I. pásmo (žluté)
    II. pásmo (červené)
    III. pásmo (modré)
    IV. pásmo (zelené)
    V. pásmo (šedé)

zobrazit